Obavijest nabava udžbenika i drugih obrazovnih materijala školska godina 2021./2022.

Poštovani roditelji,

za školsku godinu 2021./2022. u državnom proračunu su osigurana sredstva za nabavu obveznih i izbornih udžbenika.

Upotrijebit će se udžbenici koji su već u vlasništvu škole odnosno nabavit će se novi.

Općina Križ će izdvojiti 61.000,00 kuna kako bi se nabavili drugi obrazovni materijali odnosno radne bilježnice za izborne predmete (vjeronauk 1. – 4. razred, informatika 1.-4., 7., 8., njemački 4.-8.), geografski atlasi (5. razred),  likovne mape (1.-8.).

Slijedom navedenog roditelji će i ove godine, kao i prošle, morati samostalno financirati radne bilježnice i materijal iz obveznih predmeta.

U prilogu možete preuzeti popis drugih obrazovnih materijala koje samostalno financiraju roditelji:

Sve udžbenike i drugi obrazovni materijal će djeca dobiti prvi dan školske godine 2021./2022. stoga moraju prvi dan ponesti školsku torbu.

Roditelji će potpisati izjavu o preuzimanju udžbenika.

Napomena za roditelje učenika prvih razreda

Napominjemo da roditelji učenika prvih razreda ne kupuju unaprijed radnu bilježnicu za hrvatski jezik iz razloga što su razredni učitelji izvršili različit odabir udžbenika pa će tako 1. a i 1. b imati radnu bilježnicu koju će roditelj morati kupiti, a s obzirom da razredni odjeli neće biti kreirani ne znate hoće li trebati ili neće odnosno u koji razred će Vaše dijete ići.

Popis pribor za prve razrede: