Početak školske godine 2021./22.

Cijenjeni roditelji, draga djeco,

Nastava u OŠ Milke Trnine, Križ počinje 6. rujna u 8:00. Nastava počinje s radom u jednoj smjeni.

Učenici prvih razreda (Matična škola i PŠ Novoselec) dolaze u školu u 10:00 i idu u sportsku dvoranu. Prvi dan nastave razrednici će učenicima prenijeti sve obavijesti vezane uz organizaciju nastave u doba pandemije.

Učenici od 2. – 4. razreda ulaze na glavna vrata, a učenici od 5. – 8. razreda ulaze kroz ulaz u dvoranu.

Učenici petih razreda ne ulaze u zgradu već čekaju svoje učitelje na dvorištu i raspodjelu po odjelima.

Kao i prošle nastavne godine vrijedi pravilo jedan razred – jedna učionica. Raspored učionica imate na vratima dvorane i panou kod glavnog ulaza.

Učenici PŠ Novoselec dolaze u školu :

2. razred ujutro

3. i 4. razred poslije podne

Molim vas nemojte zaboraviti djeci dati torbe da mogu preuzeti udžbenike.

Produženi boravak će nastaviti s radom čim završi postupak natječaja.

Poštujte mjere zaštite od CORONAVIRUS-a (socijalna distanca, higijena, maske) da bismo zaštitili našu djecu i sebe. Isto tako  upozorite djecu da se pridržavaju uputa koje će dobiti u školi. Zajedničkim snagama mi sve možemo.

Prehrana u školskoj kuhinji će biti organizirana od utorka.

Svima nama želim puno sreće i strpljenja na početku još jedne čudne nastavne godine.

Za sva dodatna pitanja stojim na raspolaganju na tel. 091 2897 237 ili 2824 564

Ravnatelj :