Djelatnici

RAVNATELJ:            
Ime i prezime:          
1. ZLATKO HASAN   koordinator eksperimentalnog programa
     
                 
                 
ADMINISTRACIJA:            
Ime i prezime: Radno mjesto: Dodatne funkcije:
1. MARKOVINOVIĆ IVANKA Voditelj računovodstva
2. ŠALA MATEJA Tajnik administrator imenika, administrator e-dnevnika, službenik za informiranje
                 
STRUČNI SURADNICI:            
Ime i prezime: Radno mjesto: Dodatne funkcije:
1. LJILJANA RENDULIĆ-KOLARIĆ Pedagog
2. KATARINA KERHAČ Logoped
3. MARTINA ROGIĆ Knjižničar predsjednik Školskog odbora

službenik za zaštitu osobnih podataka

     
RAZREDNA NASTAVA:            
Ime i prezime: Radno mjesto: Dodatne funkcije:
1. ARBANAS DOŽELENČIĆ IVANČICA Učitelj razredne nastave
2. BUKOVAC JASMINKA Učitelj razredne nastave
3. CARIĆ SANDA Učitelj razredne nastave
4. DOMITROVIĆ SNJEŽANA Učitelj razredne nastave
5. EROR MAJA Učitelj razredne nastave
6. HASAN BRANKA Učitelj savjetnik razredne nastave administrator e-dnevnika, koordinator eksperimentalnog programa
7. JAKOPIN ŽELJKA Učitelj razredne nastave
8. JAMBREČINA ŽELJKA Učitelj razredne nastave Član Školskog odbora
9. KIŠ RENATA Učitelj razredne nastave Radničko vijeće
10. KRSNIK NINA Učitelj razredne nastave
11. MUCAK PUGAR BRANKA Učitelj razredne nastave
12. NIŽETIĆ-ŠILETIĆ NATAŠA Učitelj razredne nastave
13. NOVAČIĆ ANDREJA Učitelj razredne nastave
             
             
PREDMETNA NASTAVA:          
Ime i prezime: Radno mjesto: Dodatne funkcije:
1. ABRAMOVIĆ IGOR Učitelj mentor Tjelesne i zdravstvene kulture
2. BOJIĆ TEA Učitelj Engleskoga jezika
3. ĆALUŠIĆ MATE Učitelj Tehničke kulture i Informatike
4. TOMISLAV BRAJDIĆ
Učitelj Glazbene kulture
5. GORČAN GORDANA Učitelj savjetnik Prirode i Biologije
6. HREN IZABELA Učitelj Likovne kulture
7. KOVAČIĆ ISKRA Učitelj Hrvatskoga jezika
8. KRIŽANOVIĆ LEANA Učitelj Kemije i Prirode
9. KRNJEVIĆ DORA Učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture
10. KUŠEC MANUELA Učitelj mentor Fizike
11. LUČIĆ FRANJO Učitelj Njemačkog jezika
12. LJUBIČIĆ ANDREA Vjeroučitelj
13. MAGDIĆ DAVORKA Učitelj Engleskoga jezika
14. MAREK MARINIĆ MARTINA Učitelj Hrvatskoga jezika
15. MARENIĆ LJUBICA Vjeroučitelj
16. MIRT DALIA Učitelj Hrvatskoga jezika Član Školskog odbora
17. MODRUŠAN VIDAKOVIĆ STELA Učitelj Geografije i Povijesti
18. NOVOSEL VLADO Učitelj Geografije voditelj školske zadruge “Jabuka”
19. OZVAČIĆ DALIBOR Učitelj Matematike administrator e-dnevnika
20. PAJNIĆ IDA Učitelj Informatike administrator resursa, administrator e-dnevnika,

koordinator eksperimentalnog programa

21. PAJNIĆ VLATKA Učitelj Engleskoga jezika
22. PERKOVIĆ MARIJANA Učitelj Matematike
23. RADIĆ ANĐELKA Vjeroučitelj
24. ŠALKOVIĆ LJILJANA Učitelj Matematike
25. VIDAKOVIĆ NENAD Učitelj mentor Povijesti
       
                 
TEHNIČKO OSOBLJE:          
Ime i prezime: Radno mjesto:      
1. GORČAN PEJO domar      
2. KOSIĆ NADA spremačica      
3. KOVAČIĆ DARKO domar/kotlovničar      
4. KOVAČIĆ MARINA spremačica      
5. KOVAČIĆ MARKO kuhar      
6. MARIĆ SPOMENKA spremačica      
7. TUTIĆ RUŽICA spremačica      
8. VALENTIĆ JELENA spremačica/kuharica      
9. ZAKARIĆ ZDRAVKA spremačica      
10. ZEKIĆ JELKA pomoćni kuhar      
Ver peliculas online