Ivan Cepanec pozvan na Državno natjecanje iz kemije

11.03.2016. održano je Županijsko natjecanje iz kemije na kojem je naš učenik Ivan Cepanec osvojio prvo mjesto i na taj način osigurao nastup na Državnom natjecanju.

Čestitam Ivanu i profesorici Leani Križanović na izvrsnom rezultatu i želim im mnogo uspjeha na Državnom natjecanju.

 

Konačna državna lista učenika 8. razreda Prijedlog za poziv na državno natjecanje iz kemije 2016. godine

 

 

RB. PREZIME I  IME

 

MENTOR ŠKOLA MJESTO ŽUPANIJA BODOVI
1. Bulić Bračulj Luka Renata Silić OŠ Meje Split Splitsko-dalmatinska 46,5
2. Moškatelo Ema Vlatka Husetović OŠ Grofa Janka Draškovića Zagreb Grad Zagreb 46,5
3. Sumić Barbara Renata Duran OŠ “Trstenik” Split Split Splitsko-dalmatinska 46,5
4. Bertić Bruno Božica Ignjačić OŠ “Josip Lovretić” Otok Otok Vukovarsko-srijemska 45,0
5. Križanić Andrea Mihaela Vrbnjak Grđan VI. Osnovna škola Varaždin Varaždin Varaždinska 45,0
6. Udovičić Tereza Marijana Žderić OŠ Petra Zrinskog Zagreb Grad Zagreb 44,5
7. Pejić Sara Vlatka Husetović OŠ Grofa Janka Draškovića Zagreb Grad Zagreb 44,0
8. List Luka Goran Višak OŠ Antun Nemčić Gostovinski Koprivnica Koprivničko-križevačka 43,5
9. Paler Dario Mirela Mamić OŠ Vrbani Zagreb Grad Zagreb 43,5
10. Vrček Janko Mihaela Vrbnjak Grđan VI. Osnovna škola Varaždin Varaždin Varaždinska 43,5
11. Vrček Tija Mihaela Vrbnjak Grđan VI. Osnovna škola Varaždin Varaždin Varaždinska 43,5
12. Jakšić Mateo Vlatka Miličević OŠ Ivana Kozarca Županja Županja Vukovarsko-srijemska 42,5
13. Višić Marijan Ivana Majstorović OŠ Bukovac Zagreb Grad Zagreb 42,5
14. Bartaković Josip Dijana Oršuljić OŠ Ksavera Šandora Đalskog Donja Zelina Zagrebačka 42,0
15. Miočić Filip Maja Perković OŠ Jurja Barakovića Ražanac Zadarska 42,0
16. Špoljarić Maja Mihaela Vrbnjak Grđan VI. Osnovna škola Varaždin Varaždin Varaždinska 42,0
17. Cepanec Ivan Leana Križanić OŠ Milke Trnine Križ Križ Zagrebačka 41,5
18. Sabolović Luka Natalija Šikić OŠ Antuna Branka Šimića Zagreb Grad Zagreb 41,0
19. Skorić Ivan Ivana Majstorović OŠ Bukovac Zagreb Grad Zagreb 41,0
20. Sunjka Franka Sandra Lacić OŠ Brodarica Šibenik Šibensko-kninska 41,0
21. Kolbas Eva Marija Sedlar OŠ Samobor Samobor Zagrebačka 41,0
22. Dobrota Davor Ljiljana Crnko Kovač OŠ Ive Andrića Zagerb Grad Zagreb 41,0