Matematički četverac

10. ožujka u našoj školi je održano natjecanja iz matematike pod nazivom “Matematički četverac”. Posebnost natjecanja je što se učenici natječu jedni protiv drugih u grupama sastavljenih od 4 člana. Natjecanje je podijeljeno u dvije kategorije : mini četverac ( učenici 5. i 6. razreda ) i maxi četverac ( učenici 7. i 8. razreda ).

Na natjecanju je sudjelovalo osam ekipa : pet ekipa u mini četvercu i tri ekipe u maxi četvercu.

Prvo mjesto u MINI četvercu zauzela je ekipa po imenom APOLLO 11. U ekipi su sudjelovali : Helena Pavišić, Ana Kumpes, Luka Ozvačić i Nela Lovreković.

DSCN0704

Prvo mjsto u MAXI četvercu zauzela je ekipa po imenom BOEING 747. U ekipi su sudjelovali : Tajana Majdandžić, Nikola Rupčić, Ida Matanić i Bruna Magdić.

DSCN0701

DSCN0705

Ekipe su za natjecanje pripremali profesori : Dalibor Ozvačić, Ljiljana Šalković i Marijana Perković.