Noć knjige

Igrom kroz Noć knjige

23. travnja, četvrtak, obilježavamo Noć knjige. Već tradicionalno održat ćemo natjecanje u pantomimi za učenike 7. i 8. razreda na temu autor, knjiga i lik s početkom u 19 sati u školskoj knjižnici.

Svi učenici 7. i 8. razreda mogu se prijaviti, potrebno se samo sastaviti ekipu od 5 učenika i prijaviti se u knjižnici. Svi učenici su dobrodošli podržati druge učenike u natjecanju. Predviđeno je trajanje do 20h, a nakon objave pobjednika učenike autobus odvozi kući. Učenici koji žele mogu ostati do 22h na gledanju najnovijeg filma Pepeljuga koji trenutačno igra u kinima.

Pobjednici natjecanja će osvojiti simbolične nagrade, a svi učenici koji će sudjelovati u programu će biti opravdani od ispitivanja u petak 24. travnja.

Za učenike razredne nastave u obliku matineje je organiziran  književni susret s književnicom Mirjanom Gaurom od 11:00-12:30.