Obavijest o samoizolaciji 3. razreda

Dana 2. veljače saznali smo da je jedan učenik 3. razreda pozitivan na SARS-CoV-2.

S obzirom na to da su učenici bili za vrijeme nastave u zajedničkoj prostoriji sa zaraženom osobom (učenikom istog razreda), učenici tog razreda trebaju biti u samoizolaciji.

Učenici su do 6. veljače u samoizolaciji, a mogu se vratiti u školu 8. veljače 2021. (ponedjeljak) ukoliko ne razviju simptome bolesti. Ako se pojave simptomi bolesti u vrijeme samoizolacije, obavezno kontaktirajte izabranog liječnika.

Učenici se od danas, 2. veljače, uključuju u virtualne učionice te će se nastava izvoditi u realnom vremenu prema rasporedu sati.

Slijedom svega navedenog i prethodne obavijesti od dana 29. siječnja u samoizolaciji na današnji dan, 2. veljače 2021., su dva treća razreda Osnovne škole Milke Trnine Križ s dvoje pozitivnih učenika i jedan učitelj.

Zbog zaštite podataka učenica, učenika i učitelja, detalji su poznati roditeljima učenika u samoizolaciji, te ostalim nadležnim službama.

Škola zbog navedenih razloga nema ovlasti davati u javnost detaljne informacije o zaraženima i onima kojima je propisana mjera samoizolacije.

Svakodnevno smo u kontaktu s epidemiološkom službom i postupamo prema njihovim uputama i preporukama.

Molimo roditelje za razumijevanje i odgovorno ponašanje u skladu s propisanim epidemiološkim mjerama.

Sve važne informacije o zdravstvenom stanju vašeg djeteta proslijedite razrednicima.

Za dodatne informacije možete kontaktirati ravnatelja Zlatka Hasana na broj 01/2824 564.

Upute o samoizolaciji su u privitku, molimo pročitati i pridržavati se.

S poštovanjem,

Zlatko Hasan, prof.