Obilježavanje Dana sporta u OŠ Pehlin Rijeka

Obilježavanje Dana sporta u OŠ Pehlin Rijeka

30.05. učenici petih razreda : Lovro Krivec, Fran De Villa, Rocco Brlek, Tomislav Golub, Domagoj Tičak, Mateo Kepe, Marko Perković, Pjer De Villa, Ivan Cumbaj, Josip Švajgović, Karlo Prebeg, Paula Kopejtko, Mia Špoljarić, Marija Spaći, Leonarda Rupčić, Sara Rustja, Lucijana Čančar, Ana Tutić, Donatella Mezak, Tea Majer, Tihana Kanđera, Tea Lucija Špehar i Viktorija Zečević u pratnji Ljljane Rendulić Kolarić, Katarine Kerhač, Martine Rogić, Ljljane Šalković, Stjepana Krupe, Igora Abramovića i Zlatka Hasana posjetili su OŠ Pehlin Rijeka s kojom je naša škola potpisala ugovor u suradnji kako bi zajednički obilježili Dan sporta.

Nakon svečanog dočeka i priredbe koju su za svoje goste pripremili učenici i njihovi nastavnici OŠ Pehlin, odigrane su dvije utakmice : jedna u graničaru ( za djevojčice ) i jedna u malom nogometu ( za dječake ). U obje utakmice su slavili učenici naše škole.

Domaćini su nam pokazali svoj projekt pod nazivom “Staza mira”.

Nakon zajedničkog ručka i šetnje riječkim korzom vratili smo se u Križ.

IMAG0294 IMAG0307

IMAG0301 IMAG0308

IMAG0311