Organizacija nastave

Cijenjeni roditelji, draga djeco,

Nastava počinje 7. rujna. Razredna nastava (1. – 4.) ide u školu svaki dan, a predmetna (5. – 8.) po B modelu. To znači da će prvi tjedan u ponedjeljak i utorak u školi biti učenici petih i sedmih razreda, u srijedu, četvrtak i petak učenici šestih i osmih razreda. Takav oblik nastave će se provoditi 2 tjedna, a slijedeća 2 tjedna obrnuto.

Da bi učenici petih razreda upoznali svoje nove učitelje i da bi učitelji upoznali njih prvi tjedan su cijeli tjedan na nastavi. Taj period će učitelji upoznati učenike s načinom rada na daljinu.

Učenici za vrijeme nastave neće morati nositi maske. Maske su obavezne samo za vrijeme kretanja po školi i boravka u autobusu.

Prehrana u školskoj kuhinji će biti organizirana od utorka. Zbog organizacije prehrane učenici neće moći kupovati blokiće i uzimati fast food.

U ponedjeljak vrijedi stari vozni red autobusa. Od utorka će vozni red biti malo izmijenjen.

Svima nama želim mnogo sreće i strpljenja.

Za dodatne informacije stojim na raspolaganju ( 091 28 97 237).

Ravnatelj :
Zlatko Hasan, prof.