Osiguranje prehrane za djecu u riziku od siromaštva (šk. god.2017./2018.)

Osiguranje prehrane za djecu u riziku od siromaštva (šk. god.2017./2018.)

OŠ Milke Trnine Križ

UPITNIK

Poštovani roditelji,Osnivač Škole-Zagrebačka županija priprema prijavu za projekt: Osiguranje prehrane za djecu u riziku od siromaštva (šk. god.2017./2018.) kojim bi se osigurala besplatna prehrana najpotrebitijima. Kriterij za odabir najpotrebitije djece su: dječji doplatak ili nezaposlenost oba roditelja. Stoga Vas molimo, kako bismo proslijedili podatke osnivaču o broju potrebitih učenika naše Škole, da nam odgovorite na postavljena pitanja.

  1. Primate li dječji doplatak?                         DA                   NE
  2. U obitelji oba su roditelja nezaposlena.  DA                   NE

Napomena: Financiranje školske prehrane ide do daljnjeg temeljem sklopljenih ugovora s roditeljima.

Zahvaljujemo na razumijevanju i molimo da  popunjeni upitnik sutra djeca vrate u školu.

U Križu,

Potpis roditelja :

Ime djeteta/razred :

  • Molim povratnu informaciju do ponedjeljka (9. listopada 2017.)