Počeo s radom portal Upisi u srednju 2016./2017.

Poštovani roditelji, obavještavamo Vas da je s radom započeo internetski portal „Upisi u srednju 2016./2017.“ koji je u cijelosti posvećen tematici upisa u srednju školu, a namijenjen je osnovno školcima koji su pred upisom u srednju školu kao i njihovim roditeljima.

Cilj je portala na jednom mjestu objediniti sve korisne informacije o postupku upisa u srednju školu za narednu školsku godinu i učiniti ih dostupnim svim osmašima i njihovim roditeljima kako bi im olakšali i pojasnili postupak upisa.

U ovom je trenutku portal „Upisi u srednju 2016. / 2017.“  jedini i podacima najpotpuniji portal na hrvatskom web prostoru koji je u potpunosti posvećen toj tematici.

Na raspolaganju vam je i Facebook stranica portala „Školovanje u RH“ . Pridružite se i saznajte sve vijesti vezane za upise direktno na Vaše računalo ili pametni telefon.