Prvi dan nastave 7. rujna

Cijenjeni roditelji, draga djeco,

Nastava u OŠ Milke Trnine Križ počinje 7. rujna u 8:00. Nastava počinje s radom u jednoj smjeni.

Učenici prvih razreda dolaze u školu u 10:00 i idu u sportsku dvoranu. Prvi dan nastave razrednici će učenicima prenijeti sve obavijesti vezane uz organizaciju nastave u doba pandemije.

Učenici od 2. – 4. razreda ulaze na glavna vrata, a učenici od 5. – 8. razreda ulaze kroz ulaz u dvoranu. Učenici petih razreda ne ulaze u zgradu već čekaju svoje učitelje na dvorištu i raspodjelu po odjelima.

Učenici PŠ Nvosleec dolaze u školu :

2. razred ujutro

3. i 4. razred poslije podne

Molim vas nemojte zaboraviti djeci dati torbe da mogu preuzeti udžbenike.

Za sada zbog zabrane miješanja grupa neće biti produženog boravka. Produženi boravak će nastaviti s radom čim se za to steknu uvjeti.

Poštujte mjere zaštite od Coronavirusa (socijalna distanca, higijena, maske) da bismo zaštitili našu djecu i sebe. Isto tako  upozorite djecu da se pridržavaju uputa koje će dobiti u školi. Zajedničkim snagama mi sve možemo.

Prvi dan djeca moraju imati svoje maske, a maske koje je nabavila Županija prije upotrebe treba prokuhati.

Svima nama želim puno sreće i strpljenja na početku ove čudne nastavne godine.

Za sva dodatna pitanja stojim na raspolaganju na tel. 091 2897 237

Ravnatelj :